Om Unik fastighetsförmedling

UNIK Fastighetsförmedling grundades med idén om att förenkla och skapa en unik upplevelse för våra kunder. Med dessa tankar i bagaget tog vi klivet ut för att bli en passionerad fastighetsförmedlare som har siktet inställt på att etablera en trygg och fast närvaro i fastighetsmäklarbranschen.

Vi är en aktör som är verksamma utanför de konventionella ramar som råder på bostadsmarknaden.

Vår vision är att skapa och vidareutveckla det nya sättet att vägleda dig igenom en lyckad bostadsaffär på vårt UNIKA sätt. Detta förverkligas genom att vi kartlägger köparens och säljarens behov. Utifrån detta tillhandahålla en konkret plan för att rätt beslut tas i varje given fråga och därigenom uppnå en lyckad affär.

Vi är Unik Fastighetsförmedling

Vi är Unik Fastighetsförmedling

Adam Farhoumand

Adam Farhoumand

VD / Reg.Fastighetsmäklare 073-377 08 25 adam@unikfast.se
Gabriel Bilir

Gabriel Bilir

Partner / Reg.Fastighetsmäklare 070-421 94 50 gabriel@unikfast.se
Emelie Johansson

Emelie Johansson

Reg.Fastighetsmäklare 070-999 30 02 emelie@unikfast.se
Erik Wikingskiöld

Erik Wikingskiöld

Reg.Fastighetsmäklare 070-992 10 29 erik@unikfast.se
Safa Kvist

Safa Kvist

Reg.Fastighetsmäklare 070-889 61 22 safa@unikfast.se
Nathalie Jensen

Nathalie Jensen

Reg.Fastighetsmäklare 070-445 33 25 nathalie@unikfast.se
Nazz Mohideen

Nazz Mohideen

Reg.Fastighetsmäklare 073-377 60 50 nazz@unikfast.se
Emillio Afram

Emillio Afram

Reg.Fastighetsmäklare 070-972 40 79 emillio@unikfast.se
Moa Frick

Moa Frick

Reg.Fastighetsmäklare 070-990 36 39 moa@unikfast.se
Ronni Mleczkovicz

Ronni Mleczkovicz

Reg.Fastighetsmäklare 076-723 10 02 ronni@unikfast.se
Filip Savic

Filip Savic

Reg.Fastighetsmäklare 070-441 94 90 filip@unikfast.se
Dilini Panabokke

Dilini Panabokke

Reg.Fastighetsmäklare 073-877 57 47 dilini@unikfast.se
Daniel Aslan

Daniel Aslan

Reg.Fastighetsmäklare 070-999 21 79 daniel@unikfast.se
Andreé Lundmark

Andreé Lundmark

Reg.Fastighetsmäklare 070-999 24 93 andree@unikfast.se
Arman Davarzan

Arman Davarzan

Reg.Fastighetsmäklare 070-990 31 64 arman@unikfast.se
Erika Berglund

Erika Berglund

Kontorschef / Reg.Fastighetsmäklare 076-723 04 41 erika@unikfast.se
Victoria Schiller

Victoria Schiller

Kontorschef 076-723 02 08 victoria@unikfast.se
Madeleine Hultgren

Madeleine Hultgren

Koordinator 070-013 11 49 madeleine@unikfast.se
Johanna Schiller

Johanna Schiller

Koordinator 070-421 94 51 johanna@unikfast.se
Borislava Momchilova

Borislava Momchilova

Inredningsstylist
Åsa Jonsson

Åsa Jonsson

Inredningsstylist asa@unikfast.se
Lynn Palm

Lynn Palm

Inredningsstylist lynn@unikfast.se
Annelie Birane

Annelie Birane

Ambassadör annelie@unikfast.se
Jonathan Bergstrand

Jonathan Bergstrand

Ambassadör jonathan@unikfast.se
Emilia Aspelin

Emilia Aspelin

Ambassadör emilia@unikfast.se
Nikola Jovanovic

Nikola Jovanovic

Koordinator nikola@unikfast.se
Rani Shakir

Rani Shakir

Koordinator rani@unikfast.se
Samir Badran

Samir Badran

Koordinator samir.badran@unikfast.se