Om Unik fastighetsförmedling

UNIK Fastighetsförmedling grundades med idén om att förenkla och skapa en unik upplevelse för våra kunder. Med dessa tankar i bagaget tog vi klivet ut för att bli en passionerad fastighetsförmedlare som har siktet inställt på att etablera en trygg och fast närvaro i fastighetsmäklarbranschen.

Vi är en aktör som är verksamma utanför de konventionella ramar som råder på bostadsmarknaden.

Vår vision är att skapa och vidareutveckla det nya sättet att vägleda dig igenom en lyckad bostadsaffär på vårt UNIKA sätt. Detta förverkligas genom att vi kartlägger köparens och säljarens behov. Utifrån detta tillhandahålla en konkret plan för att rätt beslut tas i varje given fråga och därigenom uppnå en lyckad affär.

Vi är Unik Fastighetsförmedling

Vi är Unik Fastighetsförmedling

VD Adam Farhoumand

VD Adam Farhoumand

Reg. Fastighetsmäklare 073 - 377 08 25 adam@unikfast.se
Paul Angeles

Paul Angeles

Koordinator 070 - 977 80 49 paul@unikfast.se
Richard Waller

Richard Waller

Reg. Fastighetsmäklare 070 - 421 94 51 richard@unikfast.se
Gabriel Bilir

Gabriel Bilir

Partner / Reg. Fastighetsmäklare 070 - 421 94 50 gabriel@unikfast.se
Jacqueline Alfengård

Jacqueline Alfengård

Reg. Fastighetsmäklare 070 - 493 11 20 jacqueline@unikfast.se
Julia AF Ekenstam

Julia AF Ekenstam

Koordinator 073 - 377 60 50 julia@unikfast.se